Miminka

Focení miminek a novorozenců je někdy náročné na čas, proto si ho udělejte více. Během focení se totiž ti nejmenší musí cítit dobře, takže se počítá i s pauzami na kojení a přebalování, někdy i na uspání, což zabere dohromady i tři hodiny. Doporučuji si s sebou vzít věci potřebné pro miminko a také dostatek jídla, pokud nekojíte. Rekvizity a oblečky brát nemusíte, vše bude nachystáno. Rodiče, hlavně tatínci, by si s sebou měli donést jednoduché černé a bílé košile nebo trička. Pro focení novorozeňat je nezbytné, aby miminka byla focena maximálně do 9ti dnů od porodu, protože si stále udržují schoulenou pozici z dělohy a také se s nimi lépe manipuluje.

Focení zahrnuje minimálně 5 záběrů, kdy ho budeme aranžovat do různých pozic, 10 upravených fotografií a 5 vytištěných fotografií o rozměrech 15*21 cm. Po domluvě mohu vyretušovat a upravit více fotografií. Cena za fotku navíc v elektronické podobě je 150 Kč.

Cena: 4 500 Kč

Nově rovněž nabízím focení novorozeňátek doma. Dojedu za Vámi se všemi potřebnými rekvizitami. Tuto službu nabízím především maminkám po těžkém porodu nebo rodičům, kteří by nemohli s miminkem z jiného důvodu dojet do ateliéru.

 

Cena: 5800 Kč (dojezd do 10 km od Ostravy). Mimo lokalitu cena navýšena dle dohody.