Miminka

Focení miminek a novorozenců je někdy náročné na čas, proto si ho udělejte více. Během focení se totiž ti nejmenší musí cítit dobře, takže se počítá i s pauzami na kojení a přebalování, někdy i na uspání, což zabere dohromady i tři hodiny. Doporučuji si s sebou vzít věci potřebné pro miminko a také dostatek jídla, pokud nekojíte. Rekvizity a oblečky brát nemusíte, vše bude nachystáno. Rodiče, hlavně tatínci, by si s sebou měli donést jednoduché černé a bílé košile nebo trička. Pro focení novorozeňat je nezbytné, aby miminka byla focena maximálně do 9ti dnů od porodu, protože si stále udržují schoulenou pozici z dělohy a také se s nimi lépe manipuluje.

Focení zahrnuje minimálně 5 záběrů, kdy ho budeme aranžovat do různých pozic, 10 upravených fotografií a 5 vytištěných fotografií o rozměrech 15*21 cm. Po domluvě mohu vyretušovat a upravit více fotografií. Cena za fotku navíc v elektronické podobě je 200 Kč.

Cena: 5 600 Kč (focení dvojčátek 6800 Kč)

Nově rovněž nabízím focení novorozeňátek doma. Dojedu za Vámi se všemi potřebnými rekvizitami. Tuto službu nabízím především maminkám po těžkém porodu nebo rodičům, kteří by nemohli s miminkem z jiného důvodu dojet do ateliéru.

 

Cena: 7 500 Kč (dojezd do 10 km od Ostravy). Mimo lokalitu cena navýšena dle dohody.