Těhotenské fotky

Pro budoucí maminky je načasování focení ideální na konec sedmého nebo začátek osmého měsíce, kdy je bříško dostatečně velké a maminky se necítí ještě tak unavené. Focení může probíhat za účasti budoucího tatínka a společné fotografie budou nádhernou vzpomínkou pro celou rodinu. Těhotné modelky, jsou-li druhorodičky a více, mohou vzít i své starší děti. Fotky malých dětí s bříškem jsou kouzelné.

Důležité je, aby měla budoucí maminka upravené nehty, protože se budou fotit detaily bříška, na kterém budete mít ruce položeny. Měla by mít den před focením umyté vlasy a byla odlíčená, aby vizážistka mohla začít hned s vizáží. Je dobré mít prádlo černé i bílé barvy, ale ani ostatními barvami nic nezkazíte. Jen ať Vám k němu ladí zbytek oblečení. Bílé a černé triko je základ a dále si klidně doneste šátky nebo košilky, zkrátka to, v čem byste si ráda uchovala vzpomínku na Vaše těhotenství. Doporučuji si vzít i nějaký župan, který budete mít na sobě po dobu vizáže, aby se uvolnila kůže a zahladily otlaky od oblečení.

Focení trvá 1-2 hodiny (záleží na tom, zda s sebou vezmete starší děti). Cena zahrnuje 10 záběrů a 10 vyretušovaných fotek (pokročilá retuš, odstranění jizviček, znamínek nebo vrásek či vybělení zubů apod.), 5 vytištěných fotografií v rozměrech 15*21 cm a profesionální vizáž (fotomake-up a účes).

Cena: 7 500 Kč (Cena bez vizáže je 6 500 Kč)

Těhotenská koláž se fotí asi od 3. měsíce. jednou za měsíc se nastávající maminka staví na 10-15 minut do ateliéru, abychom vyfotily pár fotek rostoucího bříška. Výsledná fotka se pak fotí s novorozeňátkem v náručí. Focení vyžaduje, aby si maminka nosila stále stejné spodní prádlo. V rámci této nabídky už maminka neplatí těhotenské focení mezi 7-8 měsícem (platí již jen za fotky navíc 200 Kč/1ks) a na focení miminka dávám slevu 500 Kč.

Cena: 5 600 Kč

Těhotenské minifocení je varianta těhotenského focení. Maminka by měla dojít nalíčená a učesaná, protože na toto focení se nevztahují služby vizážistky. Cena focení zahrnuje 5 elektronicky upravených fotek dle vlastního výběru bez tisku (lze za poplatek zajistit). Úprava fotek navíc není zahrnuta v ceně.

Cena: 4 300 Kč

Luxusní těhotenský fotobalíček zahrnuje focení pro náročné klientky. Obsahuje vizáž, učes, změnu vizáže a účesu. Na toto focení si rezervuji maximum času. Fotím klientkám jejich nápady a vycházím maximálně vstřc různým požadavkům. V ceně je zapůjčení oblečení a doplňků. Balíček obsahuje všechny náhledy fotek v elektronické podobě a 15ks vyretušovaných fotek v plné velikosti. Za poplatek 200 Kč/ks si klientka může přiobjednat další. Vceně je rovněž tisk 10 fotek 15*21cm.

Cena: 12 500 Kč